logo

[{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2019\/09\/ajduci2.jpg"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2018\/02\/dsc05137.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2019\/09\/dsc-0204-min.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2025\/04\/99-3.jpg"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2019\/09\/img-0745-min.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2018\/05\/cvrsnica.jpg"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2018\/05\/100-5276.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2025\/04\/88-6.jpg"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2019\/09\/img-4822-min.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2019\/09\/img-4828-min.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2018\/06\/emotions-3459666-960-720.jpg"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2019\/09\/img-8506-min.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2019\/09\/img-9021-min.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2018\/02\/nac-p-dur.jpg"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2018\/02\/img-5257.JPG"},{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/headers\/2018\/03\/vrhovi.jpg"}]
[{"img":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/articles\/2021\/12\/naslovna-sretan-ti-bozic-narode-moj-udruga-uzor-vs-ivancice.jpg","thumb":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/articles\/2021\/12\/naslovna-sretan-ti-bozic-narode-moj-udruga-uzor-vs-ivancice.jpg","full":"https:\/\/media.bhputovanja.ba\/articles\/2021\/12\/source\/naslovna-sretan-ti-bozic-narode-moj-udruga-uzor-vs-ivancice.jpg","caption":"","dimensions":{"width":1170,"height":590}}]

Udruga “UZOR” i VS “Ivančice i prijatelji” najavljuju božićne koncerte “Sretan ti Božić, narode moj”

20.12.2021 u 08:51

  • Novosti
  • 0

Udruga “UZOR” iz Busovače u suradnji s vokalnim sastavom „Ivančice i prijatelji“ i ove godine svim Busovkama, Busovljacima i dragim gostima poklanja dva svečana božićna koncerta. Prvi će se održati večeras, 20. prosinca 2021. godine, u filijalnoj crkvi sv. Josipa Radnika u Barama, a drugi u srijedu, 22. prosinca 2021. godine, u filijalnoj crkvi sv. Nikole Tavelića na Čepu. Oba počinju u 19 sati.


Pučki božićni napjevi “Oj, pastiri, čujte novi glas”, “Narodi nam se kralj nebeski”, “Svim na zemlji mir, veselje”, ili pak skladbe poput “Rodio se Bog i čovjek”, “Božićni san”, “Zvona zvone, Božić je”, samo su dio bogatog programa koji priprema VS “Ivančice i prijatelji” pod ravnanjem profesorice Magdalene Marić.

“Uz brojne kulturne i druge sadržaje koje tijekom cijele godine organiziramo kroz našu udrugu, želja nam je bila i ove godine, u suradnji s ‘Ivančicama i prijateljima’, organizirati dva božićna koncerta u našim filijalnim crkvama, te tako svima nama uljepšati blagdan mira, ljubavi i veselja koji očekujemo za 15-ak dana. Vjerujemo da ćemo u tome uspjeti, stoga vas sve pozivamo da dođete na koncerte kako bi u radosti i s pjesmom dočekali Božić, najradosniji kršćanski blagdan”, ističe predsjednik UZOR-a Dario Plavčić.

udruga-uzor-bozicni-koncert-ivancica-i-prijatelja-busovaca-2021-1920x2716.jpg

Voditeljica VS “Ivančice i prijatelji”, prof. glazbe Magdalena Marić, naglašava kako su ova dva koncerta prigodna božićna čestitka za sve sugrađane i druge drage goste:

 

“I ove godine je naš glazbeni sastav u suradnji s udrugom ‘UZOR’ odlučio pripremiti prigodnu Božićnu čestitku – koncert, pod nazivom ‘Sretan ti Božić, narode moj’. Pozivamo vas da dođete u naše filijalne crkve, budete dio ovog veselja kako bi se zajedno radovali. Neka svako srce postanu jaslice u kojima se rađa Isus. I neka u svakom srcu živi Božić”, naglašava prof. Marić.

Na koncertu će nastupiti i brojni drugi glazbenici, svakako vrijedi spomenuti profesoricu Anitu Laštro s klavirskom pratnjom, solisticu Patriciju Ćosić, glazbenike Borisa Vučića, Denisa Vučića i Matiju Katavu. Kroz program će goste voditi  Kristina Čavara.

" Stoga, ne dvojite, dođite na odlične koncerte i lijepo druženje!", poručuju organizatori.

busovaca bozic koncert

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije BHPutovanja.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!

Možda vas zanima i ...

loading ...