Turistička zajednica KS predstavlja najbolju turističku destinaciju za posjetiti na sajmu TTI Izmir
06.12.2024 u 05:05
- Novosti
- 0
Turistička zajednica Kantona Sarajevo (TZKS) sa turističkim djelatnicima predstavlja turističku ponudu i promoviše najbolju turističku destinaciju za posjetiti u 2025. na 18. sajmu TTI Izmir u Turskoj.
Cilj je ostvariti nove poslovne kontakte i dogovore s namjerom jačanja turističkog sektora na tom izuzetno važnom turističkom tržištu, s obzirom da su turisti iz Turske među najbrojnijim turistima tokom cijele godine u Kantonu Sarajevo, te je važno saznati njihove želje i očekivanja i prilagoditi im turističku ponudu.
- Očekujemo veći broj turista u predstojećem periodu, budući da je uvedena nova aviolinija za Izmir, koju sufinansira Turistička zajednica KS, a program sprovodi u saradnji s Međunarodnim aerodromom Sarajevo i Ministarstvom privrede KS - navode iz TZKS.
Sajam TTI Izmir traje od 5. do 7. decembra, kada očekuju uvezivanja i sastanci s predstavnicima ministarstava, guvernera, općina, privrednih komora, turističkih agencija, turoperatora, turističkih ureda, hotela i smještajnih kapaciteta, te aviokompanija, navode iz TZKS.
Podijelite ovaj sadržaj!
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije BHPutovanja.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.