Rade Šerbedžija & Zapadni kolodvor: U prodaji posljednjih 100 ulaznica za koncert u Sarajevu
11.11.2025 u 10:17
- Novosti
- 0
Jedan od najcjenjenijih regionalnih umjetnika Rade Šerbedžija stiže u Sarajevo sa svojim bendom Zapadni kolodvor, a interes publike očekivano je velik – u prodaji je posljednjih 100 ulaznica za ovaj izniman koncertni događaj.
Publiku u velikoj dvorani BKC-a Sarajevo 15. novembra očekuje večer koja nadilazi granice običnog koncerta – spoj poezije, glazbe i kazališta u prepoznatljivom Šerbedžijinom stilu. Ovaj koncert zamišljen je kao intiman i emotivan susret umjetnika i publike, gdje će svaka riječ i nota nositi poruku, sjećanje i iskrenu emociju.
Rade Šerbedžija, glumac svjetskog glasa, pjesnik i glazbenik, godinama osvaja pozornice od Londona do Los Angelesa, a svojim jedinstvenim glasom, interpretacijom i energijom ostavlja neizbrisiv trag u svakom nastupu. U pratnji svog benda Zapadni kolodvor, Šerbedžija donosi umjetničku širinu i dubinu koju njeguje desetljećima – kroz stihove, note i kazališnu ekspresiju.
Publika može očekivati izvedbe njegovih najpoznatijih pjesama poput “Ne daj se Ines”, “Barbara”, “Meni se dušo od tebe ne rastaje” i mnogih drugih, ali i recitacije poezije koje su postale njegov zaštitni znak. Svaki koncert Rade Šerbedžije nosi iskustvo zajedništva, topline i autentičnosti – trenutke u kojima se umjetnost i život susreću.
Ulaznice su dostupne na biletarnici BKC-a, na platou Skenderije te online putem kupikartu.ba.
Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije BHPutovanja.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.