Pretežno oblačno vrijeme u BiH, na Sokocu -10 stepeni
10.02.2025 u 07:50
- Novosti
- 0
U Bosni i Hercegovini jutros je umjereno do pretežno oblačno vrijeme.
Temperature zraka u 07 sati: Sokolac -10 stepeni, Bijeljina i Srebrenica -6, Tuzla -4, Bugojno i Gradačac -3, Drvar, Ivan Sedlo, Sarajevo i Zenica -2, Doboj, Livno i Široki Brijeg -1, Bihać, Jajce i Sanski Most 0, Banja Luka 1, Prijedor i Trebinje 2, Mostar 3, Neum 7 stepeni. Atmosferski pritisak je u Sarajevu iznosio 952 milibara, za 10 milibara je viši od normalnog i sporo opada
Danas će u Bosni i Hercegovini biti umjereno do pretažno oblačno vrijeme. U večernjim satima i tokom noći na utorak u nizinama će padati slaba kiša ili susnježica, a u višim područjima slab snijeg. Vjetar slab sjevernog i sjeveroistočnog smjera. Najviša dnevna temperatura zraka uglavnom između 4 i 8, na jugu zemlje od 10 do 13 stupnjeva.
U Sarajevu prije podne se očekuje postupno naoblačenje. Tokom noći na utorak može padati slaba kiša ili susnježica. Najviša dnevna temperatura zraka oko 6 stupnjeva, saopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda BiH.
Podijelite ovaj sadržaj!
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije BHPutovanja.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.